Електричний гравер Mächtz MMG-310 S— це зручний і надійний багатофункціональний інструмент,з розширеним набором із 218 насадокдля точних і складних завдань, таких як гравіювання, шліфування, полірування, різання та зачищення. Усі комплектуючі розташовані в зручному кейсі органайзері.
Стійка для гравера і гнучкий вал забезпечують зручну та комфортну роботу.
Універсальні розміри цанги — 1,6 / 2,4 і 3,2 мм — для роботи з будь-якими насадками.
Основні параметри
- Максимальна потужність 310 Вт- Швидкість обертання 8000-35000 об/хв- Три цанги - 1,6 / 2,4 / 3,2 мм-218 насадок в комплекті- Гнучкий вал + стійка- Кейс-органайзер
Потужність та функціональність
-
Двигун 310 Вт та максимальна швидкість обертання валу 35000 об/хв- це дозволяє ефективно працювати з різними матеріалами, такими як кераміка, метал, дерево, пластик або скло.
-
Регулятор швидкості обертівдозволяє налаштувати швидкість від 8000 до 35000 об/хв, що значно розширює можливості використання інструменту для обробки широкого спектра матеріалів.
-
Максимальний розмір цанги 3,2 мм, забезпечує універсальність у роботі з різними насадками.
-
Маневреність інструментузабезпечує комфортне використання навіть при тривалій роботі. Вага пристрою складає лише 0,7 кг, що зменшує втому рук під час експлуатації.
Зручність і комфорт роботи
-
У комплекті є218 насадокта інструментів для різних видів робіт.
-
Інструмент відмінно збалансований, зручно і впевнено лежить в руці.
-
Гнучкий валдає змогу працювати тривалий час без втоми та виконувати точні, делікатні операції.
-
Стійка для граверазабезпечує зручну фіксацію інструменту під час роботи з гнучким валом.
-
Для більшої точності роботи гравер маєможливість встановлення додаткового руків'я.
-
Конструкцією передбаченошвидкий доступ до вугільних щіток, що дає змогу уникнути повного розбирання приладу для їх заміни.
-
Пластиковий кейспризначений для зручного зберігання і транспортування.
Надійні, довговічні вузли та механізми
-
Корпус з міцного ABS пластикунадійно захищає внутрішні компоненти від пошкоджень під час ударів.
-
Модернізована система охолодженняефективно відводить тепло від двигуна, що запобігає його перегріву та збільшує термін служби.
-
Використовуєтьсявдосконалена термостійка змазка.
-
Високоякісні підшипникизначно подовжують строк експлуатації інструменту.
Комплектація
-
гравер Mächtz MMG-310 S;
-
гнучкий вал - 1 шт. ;
-
набір шліфувальних насадок і змінних інструментів - 218 од. ;
-
цанги - 1,6 мм, 2,4 мм, 3,2 мм;
-
стійка - 1 шт. ;
-
передня рукоятка - 1 шт. ;
-
пластиковий кейс;
-
інструкція;
-
гарантійний талон.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mächtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 310 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Unnamed 3468 | 0 |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Номінальна напруга, В | 220 |
- Ціна: 2 290 ₴











