Опис
Вага
17.5±0.5 кг
Гарантія
24 міс.
Дата виробництва
вказана на пристрої (рік/місяць)
Захист
Перевантаження за напругою, Низька напруга, Перевантаження за струмом, Перегрів, Низька температура, Коротке замикання
Клас захисту
IP65
Номінальна ємність [Ah]
200
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.5 кг |
| Висота | 218 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість акумулятора | 200 |
| Класс защиты | IP65 |
| Номінальне напруження | 12.8 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 600 ₴


