Опис
Вага
1.2±0.1 кг
Гарантія
24 міс.
Дата виробництва
вказана на пристрої (рік/місяць)
Захист
Перевантаження за напругою, Низька напруга, Перевантаження за струмом, Перегрів, Низька температура, Коротке замикання
Клас захисту
IP65
Номінальна ємність [Ah]
12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість акумулятора | 12 |
| Класс защиты | IP65 |
| Номінальне напруження | 12.8 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴


