Опис
Розвідний верстат призначений для швидкого і простого розведення зубів стрічкових пил по металу.
Розведення зубів здійснюється вручну натисканням на важіль. При зворотному русі відбувається переміщення пили на наступні зуби.
В залежності від типу пилки встановлюється метод і розмір розводки, напр., у пилах для стрічкопильних верстатів застосовується метод «один зуб прямий і два під кутом». У цьому циклі розвідний верстат одночасно розводить два зуба, а один пропускає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trak-Met |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові параметри | |
| Товщина стрічкової пилки | 1.25 мм |
| Ширина стрічкової пили | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 50 кг |
| Висота зубів | 4-10 мм |
| Похибка розводки | ±0,05 мм |
| Розмір розводки | до 1,0 мм на бік |
| Відстань між зубами | 19-30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 820 ₴



