Віброплита Zipper ZI-RPE60E

- Немає в наявності
- Код: KM_ZI-RPE60E
+380 (67) 245-56-56
- +380 (66) 490-30-56
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 10:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Дніпро
- +380 (67) 245-56-56+380 (66) 490-30-56Євгенпр. Дмитра Яорницького 81, оф.13, Дніпро, Україна+380971456574+380993398355Для тендерних закупівельamam.prom@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Глибина ущільнення | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Відцентрова сила | 12.1 кН |
| Ширина робочої поверхні | 367 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Ємність паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне подавання | 13,8 м/хв |
| Потужність двигуна | 4 кВт |
| Тип двигуна | ROZ95 |
| Рівень звукової потужності | 107 дБ(А) |
- Товари
- Автотовари
- Автоелектроніка
- Інструменти і обладнання
- Електроінструмент
- Насосне обладнання
- Різний інструмент
- Обладнання
- Будівельне обладнання
- Акумулятори та зарядні пристрої для інструментів
- Аксесуари для інструментів
- Витратні матеріали
- Маски зварювальника
- Електрообладнання
- Мережеве обладнання
- Акумулятори
- Генератори
- Стабілізатори напруги
- Зарядні пристрої
- Зарядні станції
- Тепловентилятори та теплові гармати
- Дача, будинок і сад
- Комп'ютерна техніка та ноутбуки
- Побутова техніка
- Активний відпочинок
- Військове спорядження
- Транспорт
- О нас
- Доставка і оплата
- Гарантія і повернення
- Статті

