Опис
ОПИС:
Лобзик Grand ЛЕ-100 — це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам здійснити поздовжні, поперечні та фігурні різи під різними кутами в деревині, пластику, алюмінії, а також у листовому залозі. Лобзик обладнаний зносостійким двигуном, потужність якого становить 1300 Вт. Особливість цього інструмента — це наявність системи електронного регулювання частоти обертання. Інструмент має швидкозатискний патрон, що спрощує заміну пиляльного полотна.
ОСОБЕННОСТИ:
- Європейська якість інструменту
- Лобзик побутового класу
- Електронне регулювання обертів
- Швидкозатискний патрон
- Потужний двигун
- Пластиковий кейс
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Лобзик Grand ЛЕ-100
- Паралельна напрямна
- Ключ шестигранний
- Пилочка для дерева
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 703 ₴


