Опис
Характеристики
| Виробник: | Гранд |
| Потужність, Вт: | 2400 |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Тип хвостовика: | SDS-Max |
| Частота обертання, об/хв: | 800 |
| Частота ударів на хв: | 3900 |
| Енергія удару, Дж: | 6 |
| Макс. діаметр буріння, мм: | |
| буром | 30 |
| коронкою | 70 |
| Вага, кг: | 5,4 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
ОПИС:
Перфоратор Grand ПЕ-2400 PRO — надійний інструмент побутового класу, що застосовується в будівництві та ремонті. Основним призначенням перфораторів такого типу (бочкові) є демонтаж керамічної плитки, штукатурок, пророблювання штроб, свердління з ударом особливо твердих матеріалів. Справлятися з такими складними завданнями перфоратор Grand ПЕ-2400 PRO може завдяки високій потужності (2400 Вт), а також силі удару 6Дж.
ОСОБЕННОСТИ:
-
електропневматичний ударний механізм;
-
покращена антивібраційна система;
-
патрон SDS-Max;
-
міцний корпус;
-
велика сила удару.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
-
перфоратор Grand ПЕ-2400 PRO;
-
бічна ручка;
-
обмежувач глибини;
-
набір зубил і бурів;
-
смазка;
-
посібник з експлуатації;
-
пластиковий кейс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2400 |
| Напруга/частота, В/Гц | 220/50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 096 ₴


