Опис
Електролобзик Eltos ЛЕ-65
Електролобзик Eltos ЛЕ-65 дуже легкий і компактний інструмент для ефективної роботи.
Гумові накладки на корпусі дають змогу уникнути ковзання інструмента в руці під час роботи. Кнопка увімкнення обладнана фіксатором для зручності під час тривалого пиляння. Якісна підошва виготовлена з металу. Шнур живлення має достатню довжину та розміщений у товстому, гумовому обплетенні.
Встановлений двигун потужністю 800 ватів, який забезпечує 3000 обертів на хвилину, і має гарну систему охолодження, що неабияк продовжить термін експлуатації інструмента.
Технічні характеристики електролобзик Eltos ЛЕ-65
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 800 ватів
- Оберти — 3000 за хвилину
- Товщина пропилу в дереві — 65 мм.
- Товщина пропилу в металі — 6 мм
- Кут нахилу підошви — 45 градусів
- Вага — 2 кг
- Гарантія — 12 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴



