ОписРегулювання оборотів. Таким чином, майстер зможе підлаштуватися під певний тип поставленого завдання та оброблюваного матеріалу. Регулювання проводиться за допомогою спеціального коліщатка, яке максимально зручно розташоване. Функція реверсу. При заклиниванні свердла в матеріалі або необхідності виконання демонтажних видів робіт, стане в нагоді функція реверсивного свердління. Такий функціонал допоможе легко і швидко витягнути насадку, що застрягла, або викрутити кріплення, при цьому не докладаючи зайвих зусиль. Швидкозатискний патрон. Наявність швидкозатискного патрона дозволяє швидко і просто змінити оснастку, що використовується, без додаткових інструментів. Це істотно заощаджує робочий час і користувальницькі сили. дрилем. Мережевий кабель обмотаний гумовим водовідштовхувальним матеріалом, який не замерзає при низьких температурах навколишнього середовища. Прогумовані вставки на рукоятці не дають агрегату ковзати в руці при тривалому часі використання.
Дрель ненаголошений TITAN PD104RE — це електроінструмент побутового класу, який призначений для свердління отворів різного діаметру в дереві, металі, пластику та інших типах матеріалу. Дана модель безсумнівно здивує вас своєю надійністю, ергономічним дизайном і тривалим терміном служби. електроживлення з напругою 220 В. Він надійно захищений від попадання будівельного пилу або вологи, що продовжує термін його експлуатації. Вугільні щітки самостійно відключаються при їх повному зносі, завдяки чому спрощується експлуатація пристрою.
Комплект поставки дриль TITAN PD104RE;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 4200 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 861 ₴





