Опис
Дрель ненаголошена TITAN PD105RE — це надійний інструмент побутового класу для свердління в дереві, сталі, пластиці та іншому типі матеріалу. Вона впорається з важкими навантаженнями і довгий час роботи.
Особливості дриля ненаголошеного TITAN PD105RE:
- Високопродуктивний двигун. Він працює від стандартної мережі електроживлення з напругою 220 В, що дозволяє його використовувати в абсолютно будь-якому місці без спеціально обладнаних розеток живлення.
- Регулювання обертів. за хвилину. Це дозволяє майстру підлаштовуватися під певний тип поставленого завдання та вид оброблюваного матеріалу.
- Функція реверс. Представлена модель обладнана функцією реверсивного свердління, що дозволяє виконувати демонтажні роботи зі старими елементами кріплення. Також даний функціонал допоможе швидко і легко витягнути свердло. З його допомогою замінити оснастку можна просто і дуже швидко, не докладаючи зайвих зусиль і без використання додаткового інструменту. агрегату вислизнути при тривалих роботах.
- Подвійна ізоляція продовжує термін експлуатації.
- Примусове охолодження двигуна запобігає його перегріванню.
- Для більш точного виконання поставлених завдань передбачено обмежувач глибини в комплекті постачання.
- Безударний дриль TITAN PD105RE;
- Запасні щітки;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковальна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2900 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966 ₴






