Опис
Ударний дриль TITAN PDU209SRE – це високоефективний інструмент побутового класу для робіт у сфері ремонту, будівництва та монтажу. Вона стійко витримує високі навантаження і має тривалий термін експлуатації.
Особливості ударного дриля TITAN PDU209SRE:
- Високопродуктивний двигун. напругою 220 Ст. Він не перегрівається при тривалих роботах завдяки повітроводам в корпусі, через які ефективно відводиться тепло від двигуна.
- Ударний режим.Наявність режиму свердління з ударом дозволяє працювати не тільки з деревом, пластиком і сталлю, але і з більш жорстким типом матеріалу, таким як камінь. Це значно розширює можливі можливості дриля.
- Два швидкісні режими. Готівка двох швидкостей дозволить майстру підлаштуватися під певне поставлене завдання та вид оброблюваного матеріалу. Перша швидкість становить від 0 до 1200 оборотів на хвилину, друга – від 0 до 3000 об/хв. Регулювання частоти обертання шпинделя виконується плавно і залежить від сили натискання на пускову кнопку. Такий функціонал допоможе легко і швидко вивільнити свердло, що заклинило, і старий кріпильний елемент.
- Швидкозатискний патрон. Для швидкої зміни насадки передбачений патрон швидкозатискного типу, який заощадить робочий час та сили користувача. Оснащення змінюється без використання додаткових інструментів, всього парою рухів руки.
5 причин купити ударний дриль TITAN PDU209SRE:
- Корпус редуктора виготовлений з міцного металу.
- Дворучний хват забезпечує повний контроль над пристроєм. працювати тривалий час без перевтоми.
- Широкий спектр використання.
- Максимально точне виконання поставлених завдань завдяки обмежувачу глибини.
Комплект поставки:
- Ударний дриль TITAN PDU209 — 13 мм;
- Додаткова рукоятка;
- Запасні щітки;
- Інструкція;
- Гарантійний талон;
- Упаковальна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴






