Опис
Літій-іонна батарея на 42 В, 7.5 А-год, на 270 Вт-год., шина Oregon 35 см, вага: 3,6 кг (без акумулятора), швидкість ланцюга до 22 м/с, в комплекті з поясом для акумулятора з адаптером ВВА 40.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solo by AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 42 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2,3 |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Висота паковання, см | 26,5 |
| Гарантійні умови | Гарантійні зобов'язання діють за умови дотримання вимог ефективного та безпечного використання продукції, зазначених в інструкції з експлуатації цього товару, за наявності гарантійного талону та оригіналу касового чека на цей товар. |
| Довжина паковання, см | 50,0 |
| Код УКТ ВЕД | 8467221000 |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Особливості | Літій-іонна батарея на 42 В, 7.5 А-год, на 270 Вт-год, шина Oregon 35 см, вага: 3,6 кг (без акумулятора), швидкість ланцюга до 22 м/с, у комплекті з поясом для акумулятора з адаптером ВВА 40. |
| Розміщення двигуна в пилу | Поперечне |
| Серія | PowerFlex |
| Ставка НДС | 20% |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Австрія |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Ширина паковання, см | 28,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴


