ОписКількість у ящику: 30 діаметр колеса: 26 наявність стійки: зі стійкою тип кріплення крила: не швидкознімне ширина: 110мм діаметр колеса: 26 наявність стійки: зі стійкою тип кріплення крила: не швидкознімне ширина: 110мм довжина стійки: m.s. 355 матеріал виготовлення: Пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 11 мм |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Довжина стійки | m.s. 355 мм |
| Виготовлення | Пластик |
| Наявність стійок | со стойкой |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴



