Пристрій безперебійного живлення GEAR 1200VA LCD plastic RJ45+USB (GU-1200PLCD)
4 260 ₴
4 079 ₴
- В наявності
- Код: IP_GU-1200PLCD
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Пристрій безперебійного живлення GEAR 1200VA LCD plastic RJ45+USB (GU-1200PLCD) - це надійний і ефективний пристрій, який забезпечить постійне живлення вашого обладнання в разі відключення основного джерела електроенергії.
- Завдяки потужності 1200VA, цей пристрій здатен підтримувати роботу навіть потужних електроприладів.
- Вбудований LCD-дисплей дозволяє легко контролювати стан пристрою, а також його параметри.
- Присутність роз'ємів RJ45 і USB робить його універсальним для підключення різноманітних пристроїв.
- Корпус з пластику забезпечує легкість і маневреність пристрою, що робить його зручним у використанні.
- Пристрій безперебійного живлення GEAR 1200VA LCD plastic RJ45+USB (GU-1200PLCD) - ідеальний вибір для забезпечення безперебійного живлення вашого офісу та дому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вхідних розеток | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Довжина | 1000 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Ємність акумулятору | 7Аh мА/ч |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | 1 х USB Type-BLANRJ-45 |
| Особливість | З дисплеєм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 079 ₴


