Вентиль запорний парової фази для газгольдерів скрапленого газу AG 3/4“NPT x IG POL з трубкою PL=1160мм та манометром БЕЗКОШТОВНА
Опис
УВАГА! АКЦІЯ!
Тепер ДОСТАВКА цього товару АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНА!!!
Опис
Вентиль – запірний пристрій, який забезпечує перекриття газоподібних та рідких речовин, що проходять у трубопроводах з діаметрами проходів при робочому тиску до 2500 кг/см2. Застосовуються крани/вентилі у температурних межах від -30°С до +70°С.
Різновиди вентилів:
- Запірні, запірно-регулюючі та спеціальні.
- Прохідні, кутові, прямоточні та змішувальні.
- Регулюючі: з профільованими золотниками та голчасті.
Конструкція вентиля:
- З розподільчим клапаном.
- Тип GEA з манометром (маркування за 12,1 bar).
- Тип 55212 з манометром (маркування за 15,6 bar).
- З манометром./li>
- З калібрувальною трубкою.
Виробник — німецька компанія GOK, світовий лідер в сфері виробництва газової запірної арматури і обладнання для ГБО. У будь-якому випадку, перед покупкою радимо проконсультуватися з нашими фахівцями.
Технічні характеристики:
| Максимально допустимий тиск: | PS 25 bar. |
| Підключення: | Бензобак: AG 3/4 NPT; Регулятор тиску: IG POL. |
| Температурний діапазон: | от -30°C до +70°С |
| Матеріал корпусу: | латунь |
| Номінальний діаметр: | відбір газу DN8. |
| Манометр: | від 0 до 25 bar. |
| Розривний клапан: | кількість 48 ± 8 кг/год. |
Виробник – німецька компанія GOK, світовий лідер в сфері виробництва газової запірної арматури і обладнання для ГБО. У будь-якому випадку, перед покупкою радимо проконсультуватися з нашими фахівцями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GOK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запірний пристрій | кількість 48 ± 8 кг/год. |
| Манометр | от 0 до 25 bar. |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Підключення | Бензобак: AG 3/4 NPT; Регулятор тиску: IG POL. |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 920 ₴


