Полірувальна машина електрична ЗЕНИТ ЗПМ-180/1800 Профи



Полірувальна машина електрична ЗЕНИТ ЗПМ-180/1800 профи – це надійний електроінструмент для шліфування та полірування поверхонь з різних за структурою матеріалів: деревини, металу, пластмаси, мармуру, каменю тощо без застосування води. Додаткова D-подібна рукоятка дозволяє легко керувати інструментом, допомагаючи оператору підтримувати необхідний тиск на оброблювану поверхню при виконанні робіт.
Використання полірувальної машини припустимо тільки на попередньо підготовлених (відшліфованих) поверхнях.
Популярна модель ЗЕНИТ ЗПМ-180/1800 профи орієнтована на середні робочі навантаження в побутових умовах.
| Основні технічні параметри
| ![]() | |
![]() | Ключові переваги моделі ЗПМ-180/1800 профи
| |
| Сервісне обслуговування | ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт Профі |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас виробу | II |
| Максимальний струм | 8.2 А А |
| Номінальна частота струму | 50 Гц |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
- Ціна: 2 294 ₴





