Паяльник для пластикових труб ЗЕНИТ ЗПТ-900 працює від побутової електромережі змінного струму, його нагрівальний елемент розрахований на напругу 220 ± 10% В, 50 Гц.
Потужність нагрівального елемента моделі ЗПТ-900 становить 900 Вт і дає температуру нагрівання 50-300 °С. Необхідна температура досягається протягом 10 хвилин, регулюється плавно. У процесі пайки заданий показник підтримується автоматично високотехнологічним терморегулятором.
У комплекті передбачений набір зі змінних насадок (3 комплекти) під різні розміри труб з полімеру: 20, 25 та 32 мм.
Вага паяльника (в тому числі у повній комплектації) 0,6 / 1,6 кг.
Опис
Основні технічні параметри
Ключові переваги моделі ЗЕНИТ ЗПТ-900
- Плавне регулювання температури нагріву
- Підставка-тримач для інструмента
- Змінні насадки (штуцер + гільза) у комплекті
- Змінні насадки для труб: Ø 20 мм, Ø 25 мм, Ø 32 мм
- Тефлонове покриття насадок
- Ключ-шестигранник, викрутка та гвинти (2 шт.) для кріплення у комплекті
- Пластиковий кейс для зручного зберігання та транспортування
Сервісне обслуговування
Торгова марка «ЗЕНИТ» виконує професійне обслуговування своєї продукції в сервісних центрах по всій території України.
Гарантійне обслуговування від виробника – 12 місяців (+12 за умови реєстрації інструмента на офіційному сайті компанії-виробника).
Паяльник для пластикових труб ЗЕНИТ ЗПТ-900 – це надійний електроінструмент, призначений працювати!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Час розігріву | 10 хв |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто (значення ваги зазначено довідково та може відрізнятися залежно від партії та комплектації) | 0.6/1.6 кг кг |
| Клас виробу | I |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50-300 °С |
| Змінні насадки для труб діаметром | 20; 25; 32 мм |
| Тип елементів живлення | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853 ₴









