Шуруповерт електричний (мережевий) ЗЕНІТ ЗШ-550 МС – це надійний ручний інструмент для закручування / викручування шурупів (гвинтів, саморізів) при будівельних, монтажних, оздоблювальних роботах, а також для розмішування фарб, лаку, будівельних сумішей низької щільності.
Корпус моделі ЗШ-550 МС виконаний з легкого міцного матеріалу, внутрішні деталі і вузли надійно захищені від будівельного пилу, редуктор з шестернями виконаний з високоміцної сталі. Модель зі зручним швидкозажимним патроном для спрощення зміни насадок та торсіонною муфтою з можливістю встановлення необхідного крутного моменту.
Шуруповерт ЗЕНІТ ЗШ-550 МС націлений на середні побутові навантаження (збирання меблів, конструкцій, невеликі ремонти покриттів тощо) і гарантує високу продуктивність.
| Основні технічні параметри | ![]() | |
![]() | Ключові переваги моделі ЗШ-550 МС
| |
| Сервісне обслуговування | ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 17 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас виробу | II |
| Номінальна частота струму | 50 Гц |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
- Ціна: 725 ₴



