Верстат заточувальний електричний ЗЕНИТ ЗСТ-А 4520 – спеціалізоване обладнання, призначене для заточування ріжучих інструментів або грубої шліфовки деталей з металу та інших матеріалів.
Для максимальної безпеки роботи модель обладнана захисними кожухами з високоміцної сталі, а також великим поворотним склом для захисту оператора від іскор.
Конструкційно модель передбачає установку двох шліфувальних кругів з різною зернистістю абразиву: із середнім і дрібним зерном.
Проста і стійка конструкція моделі, низький рівень шуму в процесі її роботи та надійний асинхронний двигун, який не потребує технічного обслуговування, роблять використання заточного верстата ЗЕНИТ ЗСТ-А 4520 комфортним, легким та продуктивним.
| Основні технічні параметри | ![]() | |
![]() | Ключові переваги моделі ЗСТ-А 4520
| |
| Сервисное обслуживание | ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 450 кВт |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Споживаний струм | 2 А |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто (значення ваги зазначено довідково та може відрізнятися залежно від партії та комплектації) | 8.5/9.0 кг кг |
| Діаметр шпинделя | 16 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 2950 об/хв |
- Ціна: 2 211 ₴









