Пила ланцюгова електрична ЗЕНИТ ЦПЛ-4026 А Профи – це надійний інструмент для садово-паркових, будівельних і ремонтних робіт у побутових умовах (розпилу деревини, обрізання сучків, гілок дерев у саду, заготівлі дров, розпилу легких бетонів, пластмаси).
Дана пила має поздовжнє розташування двигуна, забезпечує добру збалансованість, маневреність. Для підтримки високого рівня безпеки на корпусі пилки перед передньою (поперечною) рукояткою встановлений захисний кожух, передбачене інерційне гальмо ланцюга, система запобігання випадковому включенню.
Завдяки системі автоматичного змащення ланцюга дана модель електропили зручна у використанні та легка у обслуговуванні.
Інерційне гальмо ланцюга додатково посилює безпеку при роботі з цим спеціалізованим інструментом. Якісна збірка конструкції та підвищена зносостійкість деталей корпусу та внутрішніх вузлів підвищують надійність і значно збільшують термін служби пилки.
| Основні технічні параметри | ![]() | |
![]() | Ключові переваги моделі ЦПЛ-4026 А Профи
| |
| Сервісне обслуговування | ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт Профі |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.4 кг |
| Довжина шини | 406 мм |
| Об'єм масляного бака | 130 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.1 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Кількість ланок ланцюга | 57 |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
| Клас виробу | II |
| Ширина напрямного паза шини | 1.3 мм |
| Тип розміщення електродвигуна | Поздовжній |
- Ціна: 4 100 ₴














