Паяльник для пластикових труб ЗЕНИТ ЗПТ-1206 — це спеціалізований різновид паяльників, який призначений для контактної спайки (зварювання) труб з полімерних матеріалів. Це робить даний інструмент особливо затребуваним, особливо у побутових умовах, де занадто часто виникає необхідність швидких та невідкладних ремонтів будь-яких ділянок комунікаційних систем.
У даній моделі ЗПТ-1206 передбачено безліч корисних рішень, які роблять процес пайки труб простим та зручним навіть для новачка: стійка підставка-тримач для зручності виконання процесу пайки, регулятор температур, що дозволяє не припуститися помилок у роботі з матеріалами, якісне тефлонове покриття змінних насадок, завдяки чому насадки не прилипають до елементів пайки.
Модель ЗЕНИТ ЗПТ-1206 включає до комплекту місткий та міцний металевий кейс для зберігання та транспортування інструмента. ТОП асортимента.
| Основні технічні параметри | ![]() | |
![]() | Ключові переваги моделі ЗЕНИТ ЗПТ-1206
| |
| Сервісне обслуговування | ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Час розігріву | 10 хв |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто (значення ваги зазначено довідково та може відрізнятися залежно від партії та комплектації) | 1.0/2.3 кг кг |
| Клас виробу | I |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50-300 °С |
| Змінні насадки для труб діаметром | 20; 25; 32; 40; 50; 63 мм |
- Ціна: 1 345 ₴












