Опис
Великі поворотні прозорі екрани для захисту від іскор
Потужний асинхронний двигун
Пилозахищена пускова кнопка
Верстат заточувальний електричний TBG-4006 Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт) Гарантійний талон Додаток №1 (Перелік сервісних центрів) Елементи фіксації захисного екрану (комплектів - 2 шт.) Захисний екран (2 шт.) Упор з фіксаторами (2 шт.) Шліфувальний круг (2 шт.) Пакувальна коробка
| Захисні кожухи вбережуть Вас від абразиву і частинок оброблюваного матеріалу, а також від уламків дисків у разі їх руйнування. Великі поворотні стекла захищають від іскор, що робить робочий процес більш комфортним і безпечним. | ![]() | |
![]() | Проста конструкція і зручність керування забезпечують точну і якісну обробку. Заточний верстат оснащений безщітковим асинхронним двигуном - він не потребує обслуговування і відрізняється довгою стабільною роботою. Конструктивні особливості моделі TBG-4006 дозволяють проводити обробку подовжених заготовок. |
Характеристики TBG-4006
Максимальна потужність - 400 Вт
Номінальна напруга - 220 В
Максимальний струм - 1.8 A
Діаметр круга - 150 мм
Діаметр шпинделя - 13 мм
Ступінь захисту - IP23
ОСОБЛИВОСТІ
Великі поворотні прозорі екрани для захисту від іскор
Потужний асинхронний двигун
Пилозахищена пускова кнопка Комплектація
- Верстат заточувальний електричний TBG-4006
- Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток №1 (Перелік сервісних центрів)
- Елементи фіксації захисного екрану (комплектів - 2 шт.)
- Захисний екран (2 шт.)
- Упор з фіксаторами (2 шт.)
- Шліфувальний круг (2 шт.)
- Пакувальна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 400 кВт |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Споживаний струм | 1.8 А |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шпинделя | 13 мм |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип елементів живлення | мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴








