WH-500Т Маска зварювальника з автоматичним затемнення типу "ХАМЕЛЕОН"




| Маска (щиток) зварювальника з автоматичним затемненням типу “Хамелеон” WH-500Т – функціональний і простий у використанні засіб індивідуального захисту оператора під час проведення зварювальних робіт. Прилад призначений для электродуги MMA, MIG, MAG, TIG, PAC, PAW. Корпус маски виготовлений з якісного матеріалу – ударостійкого та вогнестійкого пропілену, що робить її надійним і безпечним аксесуаром. Самотестуючий світлофильтр забезпечує хороший захист очей зварювальника від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, при цьому реальна передача кольору зберігається. | ![]() | |
![]() | Ідеальна видимість в робочій зоні підтримується завдяки куту огляду в 180°. Регульований наголовник дозволяє зручно зафіксувати маску на обличчі зварювальника. Зварювальний аксесуар підходить для роботи як в закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі при температурах від -5 °С до +55 °С. Невелика вага дає змогу працювати в масці з максимальним комфортом. Виріб оснащений сонячною батареєю і змінною компактною батареєю, які розраховані на повноцінну роботу до 5000 годин. Про розряді акумулятора пристрій сповіщає звуковим сигналом. |
Регулювання нахилу маски
Регульований наголовник
Датчик дуги - Маска зварювальника WH-500T
- Батарейка R2032 (окремо або встановлена в батарейний відсік виробу)
- Інструкція з експлуатації (технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток № 1 (Перелік сервісних центрів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.48 кг |
| Живлення маски | Фотоелемент |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 92 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час до автоматичного вимкнення живлення у разі бездіяльності | 15-20 мин |
| Час видобування | 1/25000 с |
| Кількість і тип батарейки початкового живлення 3 В | 1 шт., тип R2032 |
| Кількість фотодатчиків | 2 шт |
| Наявність звукового сигналу | Да |
| Наявність режиму самотестування | Да |
| Наявність режиму фільтра для шліфування | Да |
| Оптичні класи оглядового вікна фільтра за ДСТУ EN 496 | 1\2\1\2 |
| Розрахований час роботи батарейки до заміни | до 5000 час |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту фільтра від ультрафіолетового та інфрачервоного спектра | до 16 DIN |
| Ступінь опору світлу вікна в режимі прозорості | 4 DIN |
| Сфера застосування для типів апаратів зварювання | ММА, MAG/MIG, TIG, GTAW, PAC, PAW |
- Ціна: 1 541 ₴




