Опис Пила ланцюгова електрична CSE-1514 Направляюча шина пиляльної гарнітури Захисний кожух пиляльної гарнітури Ланцюг пиляльний Ключ універсальний (варіантна комплектація) Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт) Гарантійний талон Додаток № 1 (Перелік сервісних центрів) Пакувальна коробка
Однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією працює від мережі змінного струму 220 В, 50 Гц.
Пиляльна гарнітура консольного типу складається з напрямної шини і пиляльного ланцюга. В процесі роботи пили здійснюється безперервне автоматичне змащення направляючого паза шини за допомогою насоса.
Наявність переднього захисного пристрою захищає користувача від контакту під час роботи.
Увімкнення та вимкнення виробу зручно здійснюється перемикачем «Увімк/Вимк» із кнопкою блокування від випадкового ввімкнення.
Після вимкнення живлення самогальмування системи відбувається практично миттєво.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.7 кг |
| Довжина шини | 355 мм |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас виробу | II |
| Кількість ланок ланцюга | 52 |
| Максимальний струм | 6.8 А А |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Ширина напрямного паза шини | 1.3 мм |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴






