Пила акумуляторна Tekhmann TCC-10/i20 (без АКБ та ЗП)
Опис
Безключове натягування ланцюга
Шина та ланцюг від ТМ “Oregon”
Робота від одного акумулятора
Пила ланцюгова акумуляторна TCC-10/i20 Направляюча шина ланцюга Захисний кожух пиляльної гарнітури Ланцюг пиляльний Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт) Гарантійний талон Додаток №1 (Перелік сервісних центрів) Пакувальна коробка
Ланцюгова акумуляторна пила TCC-10/i20 призначена для пиляння деревини, обрізки сучків, заготівлі дров та інших господарчих цілей у побутових умовах.
Живлення пристрою здійснюється від літій-іонного акумулятора серії i20 ємністю 2/4 Агод. Завдяки безпровідній конструкції підвищується зручність при користуванні та мобільність виробу.
В процесі роботи здійснюється безперервне автоматичне змащення напрямного паза шини за допомогою маслонасосу. Гальмування ланцюга забезпечує безпеку експлуатації пристрою.
Пила має зручний і безпечний пристрій для ручного натягування ланцюга без застосування інструментів.
Особливості моделі:
- Серія акумуляторного інструменту i20
- Робота від одного акумулятора
- Безключове натягування ланцюга
- Шина та ланцюг від ТМ “Oregon”
Характеристики TCC-10/i20
Номінальна напруга - 20 В
Максимальна потужність - 200 Вт
Кількість ланок ланцюга - 40
Електродвигун - Однофазний колекторний
Крок ланцюга - 3/8 дюймів
Довжина шини - 250 мм
ОСОБЛИВОСТІ
Безключове натягування ланцюга
Шина та ланцюг від ТМ “Oregon”
Робота від одного акумулятора Комплектація
- Пила ланцюгова акумуляторна TCC-10/i20
- Направляюча шина ланцюга
- Захисний кожух пиляльної гарнітури
- Ланцюг пиляльний
- Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток №1 (Перелік сервісних центрів)
- Пакувальна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.14 кг |
| Довжина шини | 250 мм |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна довжина різання | 240 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 40 |
| Електродвигун | Однофазний колекторний |
| Клас виробу | II |
| Ширина напрямного паза шини | 1.3 мм |
| Максимальний рівень віброшвидкості на колодці | 0.2 м/с (92 дБ) |
| Максимальний рівень віброускорення на колодці | 0.1 м/с2 (50 дБ) |
| Тип сумісність зарядного пристрою | Мережевий, 220 В 50 Гц, на виході: 22 В, 2,4 А або 3,5 А/і20 |
| Тип сумісність акумуляторної батареї | Літій-іонна (Li-ion) місткістю 2 або 4 А·год / i20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 123 ₴











