Дриль ударний електричний ЗЕНИТ ЗД-1100 МС – це електроінструмент для свердління отворів в різних за структурою та щільністю матеріалах в двох операційних режимах: свердління /свердління + удар. Завдяки доданій потужності удару даний дриль ефективно справляється із завданнями свердління як в гіпсокартоні, деревині, пластмасі, так і в металі, камені, бетоні.
Дриль ЗЕНИТ ЗД-1100 МС має додаткову передню рукоятку для надійного утримання інструмента оператором в період роботи, а також включає безліч прогресивних конструктивних рішень від виробника, покликаних забезпечити ефективну та довгострокову роботу без нарікань.
| Основні технічні параметри | ![]() | |
![]() | Ключові переваги моделі ЗД-1100 МС
| |
| Сервісне обслуговування | ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас виробу | II |
| Максимальний струм | 4,5 А А |
| Номінальна частота обертання шпинделя | 0-2800 об./хв |
| Номінальна частота струму | 50 Гц |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
- Ціна: 1 350 ₴








