Генератор бензиновий SAKUMA SG13002E (потужність 10,0/11,0 кВт, ел.стартер)

90 400 ₴
87 209 ₴
- В наявності
- Код: HY_90115638
SAKUMA SG13002E - бензиновий генератор, оснащений автоматичним регулятором напруги (АVR), що забезпечує надійну та стабільну напругу 220-230 В.
Генератор SAKUMA SG13002E оснащений електростартером - це дає можливість підключати автоматику. Ротор і статор має 100% мідну обмотку, що дозволяє використовувати генератор тривалий час при максимальних навантаженнях. Тривала тривалість роботи, до 7 годин без перерви, доступна завдяки повітряному охолодженню двигуна.
Удосконалений автоматичний регулятор напруги (AVR) видає стабільну частоту 50 Гц. Сталева рама з порошковим забарвленням та гумовими демпферами, забезпечує надійність конструкції та поглинає вібрацію двигуна.
Особливості SAKUMA SG13002E:
Сучасна панель керування забезпечує легке керування інверторним генератором.
Інформаційний LED дисплей, лічильник мотогодин
2 розетки змінного струму на 220 В (16А)
1 розетка змінного струму на 220 В (32А)
Автоматичний регулятор напруги (AVR) видає стабільну частоту 50 Гц
Сталева рама з порошковим забарвленням та гумовими демпферами, забезпечує надійність конструкції та поглинає вібрацію двигуна
Автоматичний захист (відключення) при низькому рівні олії
Шум на рівні 70 дБ
Тумблер автомата захисту від перевантажень
Виходу на 12В затискачі типу "крокодил"
Характеристика:
Генератор:
Тип генератора – синхронний
Номінальна потужність 10,0 кВт
Максимальна потужність 11,0 кВт
Номінальна потужність 12,5 кВА
Максимальна потужність 13.75 кВА
Кількість фаз – одна фаза
Вихідна напруга 220 В
Частота струму 50 Гц
Двигун:
Тип двигуна 4х-тактний бензиновий з повітряним охолодженням
Об'єм двигуна 713 куб.см.
Кількість обертів валу двигуна 3000 об/хв.
Тип запуску – електростартер
Тип палива – бензин
Об'єм паливного бака 35 літрів
Об'єм масляної системи 1.2 літра
Час безперервної роботи до 7 годин
Рівень шуму 74 дБ
Габарити (ВхШхГ) 870x800x600 мм.
Вага 150 кг.
Комплектація:
Бензиновий генератор SAKUMA SG13002E
упаковка коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sakuma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Повна потужність | 13.75 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 7 годин |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 713 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.2 л |
| Об'єм паливного бака | 35 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 870 мм |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Вага | 150 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 74 дБ |
- Ціна: 87 209 ₴


