Опис
Зварювальний апарат REDATS SA-200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Напруга живлення | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод зварювання | MMA/TIG |
| Номінальна споживана потужність | 9,4 кВт |
| Робочий цикл | 40% (200 А); 60% (163 A); 100% (126 A) |
| Стан | Нове |
| Товщина металу | 1,6 - 6,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 399 ₴



