Опис
Напівавтоматичний балансувальний верстат REDATS W-620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Польща |
| Вага коліс, що обслуговуються | 110 кг |
| Час вимірювання | 7 сек |
| Напруга живлення | 220 В |
| Швидкість обертання валу | 200 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування вала | Немає |
| Габаритні розміри (ДхВхШ), mm: | 1280 х 1000 х 1820 мм |
| Затискач обода всередині | 1,5" - 20" |
| Затискач обода зовні | 10" - 24" |
| Мінімальний дисбаланс | 1 г |
| Потужність | 0,25 кВт |
| Позиціювання дисбалансу | светодиодное |
| Стан | Нове |
| Тип станки | Напівавтоматичний |
| Рівень шуму | 69 дБ дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 090 ₴


