Опис
Міні-екскаватор ZIPPER ZI-MBGS850D з дизельним двигуном потужністю 7,8 кВт і масою нетто 860 кг виконує земляні роботи у вашому саду на будівельному майданчику. Завдяки широкому асортименту додаткового обладнання (шнек, молот, розміри ковша, зуб для розпушування) можна значно розширити спектр завдань.
Особливості
- Дизельний двигун потужністю 7,8 кВт з електростартером
- Максимальна швидкість руху 1,8 км/год
- Зусилля копання 7,2 кН
- Швидкість обертання 13 об/хв
- Відсутність діапазону повороту стріли
- Гумова гусениця шириною 180 мм
- Ширина гусениці ~1000 мм
- Гідравлічне з'єднання для шнека/молота
У комплекті поставки: ківш шириною 400 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 860 кг |
| Довжина | 2790 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість бака | 10 л |
| Потужність мотора s | 7800 Вт |
| Тип запуску | електрозапуск |
| Рівень звукової потужності | 93 дБ(А) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 130 ₴



