Опис
Мийка високого тиску Dolphin BF22-R
Особливості моделі:
• Перемикач автоматичного/ручного керування
• ASS: система автоматичної зупинки.
• Плунжер комерційного класу з керамічним покриттям
• Насос з пластиною, що коливається, з кованого алюмінію комерційного класу.
• Подвійна гідроізоляційна конструкція.
• Високоефективний двигун з подвійним захистом від перевантаження та перегріву.
• Змінне керування тиском
Шлангова котушка та пістолет Dino
ng>Виробник має право змінити комплектацію товару без попередження продавця!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphin |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 660 л/год |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 15 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 830 ₴






