Опис
Зарядний пристрій призначений для оперативного заряду сучасних слайдерних LI-ON акумуляторів 14,4 – 18 – 21 Вольт.
Світлові індикатори інформують як про стан акумулятора, так і про процес заряджання або підтримання зарядженого акумулятора в робочому стані.
Електроніка, що стежить, самостійно оцінює напругу і температуру акумулятора під час процесу зарядки і регулюючи струм заряду забезпечує правильний циклічний заряд, а вбудований індикатор "готовності" покаже, коли Ваш акумулятор буде повністю заряджений і готовий до роботи.
Вбудований кулер інтенсивно охолоджує пристрій та акумуляторну батарею в процесі заряду виключаючи перегрівання LI-ON елементів.
Фактично маємо конструктивний аналог моделі зарядного Makita DC18RA із розширеним діапазоном заряду акумулятора від 14.4 до 21 В включно.
Характеристика зарядного пристрою Титан PQC2113-CORE Hi-Energe:
Напруги живлення 14,4 - 18 - 21 В
Максимальний струм заряду 3 А
Ємність акумуляторів, що заряджаються, - не обмежена
Світлова індикація стану заряду - так
Тип корпусу заряджуваних АКБ - слайдер мультипаз євростандарт (Makita LXT BL, Metabo LXT BL)
Тип зарядки - автоматична, імпульсна, швидка, розумна
Примусове повітряне охолодження - так
Світлова сигналізація стану акумулятора - так
Звукова сигналізація стану акумулятора - так
Габарити – 156х190х84 мм.
Вага 0,8 кг.
Комплектність:
Зарядний пристрій Титан PQC2113-CORE Hi-EE 1 шт.
Упаковка картонна 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга зарядки | 21 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Струм заряду | 3 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 156 мм |
| Маса | 0.8 кг |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 476 ₴









