Опис
Titan PUG 300 – професійний ударний гайковерт із приєднувальним квадратом під торцеві головки в ½” та цифровим дисплеєм.
Максимальна затяжка в 300 Нм дозволяє застосовувати інструмент для обслуговування кріплення коліс і ходової частини легкового авто на СТО або в приватному гаражі, так і застосовувати його для монтажних робіт при складанні металоконструкції.
Межі моменту, що крутить, виставляються кнопкою в торці корпусу Titan PUG300 і значення відразу висвічуються на дисплеї.
Кнопка керування має три положення. Середнє – вимкнено; нижнє – робота на закручування та верхнє – обертання шпинделя проти годинникової стрілки. При цьому зусилля реверсивного руху має п'ять регулювань, що відрізняє модель від більшості конкуруючих електричних гайковертів.
Інструмент має рукоятку в центрі корпусу та Т-подібне компонування. Розважування вдало виконано і за будь-якого положення в просторі Titan PUG300 не вивертають руку оператора.
Характеристика:
Потужність 450 Вт
Число оборотів холостого ходу 0-2600 об/хв.
Кількість ударів 0-1600 уд/хв.
Патрон під біти 6 мм. (1/2") - кінцевик під квадрат
Кріплення головок - кулькова шпилька
Зусилля затягування 300 H/m
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Кількість швидкостей – 1
Наявність реверсу - так
Комплектність:
Гайковерт PUG300 1шт.
Паспорт 1шт.
Головки 17 мм 19 мм 21 мм 22 мм. 4 шт.
Вага 2,3 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний крутний момент | 300 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 181 ₴










