Акумулятор Titan RB 18 L50C для RYOBI ONE+ (18 В / 5 Ач.)
Опис
Акумуляторна батарея TITAN RB 18L 50C - потужністю 18 В / 5.0 Аг, призначена для роботи на інструментах RYOBI ONE +, відрізняється надійністю і високою тривалістю роботи.
Особливості акумуляторної батареї TITAN RB18L50C:
Індикатор заряду
Міцна конструкція корпусу
Можливість роботи за температури до -40°
Компактна та легка конструкція для зручності користувача
Захист від перегріву, перевантаження та повної розрядки збільшує термін служби батареї
Повна сумісність з усією лінійкою RYOBI ONE+
Характеристика:
Тип акумулятора Li-Ion
Напруга акумулятора 18 В
Місткість акумулятора 5.0 Ач
Габарити упаковки 150×125×90 мм.
Вага 0.64 кг.
Комплект поставки:
Акумуляторна батарея TITAN RB18L50C
Упаковка – картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Маса | 0.64 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 939 ₴







