Опис
Заточувальний верстат Einhell GC-CS85 E SET (2 додатково шліфувальні диски)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 23 мм |
| Максимальний діаметр диска | 108 мм |
| Споживана потужність | 0.085 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 5800 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 998 ₴











