Опис
Перфоратор Елрпом ЕПЕ-750-2 має компактні розміри та легку вагу завдяки горизонтальному розташуванню двигуна та механізмів, що дозволяє ефективно використовувати інструмент при роботі у стиснених умовах та на висоті. Додаткова ручка може бути встановлена в будь-яке зручне положення на 360 градусів навколо осі. Гумова накладка на основній рукоятці перешкоджає ковзанню інструменту та поглинає вібрації під час роботи.
Електричний Перфоратор Елрпом ЕПЕ-750-2 має у своєму арсеналі пилозахищений SDS-Plus патрон, який дає можливість швидко замінити оснастку, що використовується. Лабіринтна система відведення пилу у поєднанні з подвійним лаковим покриттям електродвигуна значно збільшують термін служби інструменту.
Перфоратор Елрпом ЕПЕ-750-2 має вимикач з електронним регулюванням швидкості обертання шпинделя. Регулювання частоти обертання залежить від сили натискання кнопки пуску. Таке плавне регулювання дозволить з точністю виконувати роботи. Ви також можете зафіксувати кнопку пуску у включеному положенні, що дуже корисно при тривалій експлуатації. Наявність реверсу значно розширює сферу застосування інструменту і дозволяє використовувати перфоратор як міксер або шуруповерт.
особливості:
Установка биті одним рухом
Силіконовий мережевий шнур (не ламається на холоді)
Регулювання частоти обертання та ударів за хвилину клавішею електричного перемикача.
Рукоятка та корпус редуктора з м'якою гумовою накладкою забезпечує комфорт повний контроль над інструментом при роботі.
Характеристика перфоратора:
Потужність 750 Вт
Число оборотів холостого ходу 0-1200 об/хв.
Система кріплення інструменту SDS+
Частота ударів, трохи більше 0-5000 уд/мин.
Енергія удару 2.2 Дж
Максимальний діаметр свердління 4-20 мм.
Режим роботи тривалий
Тип електродвигуна однофазний, колекторний
Клас безпеки II
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Реверс - прапорцевий
Розташування двигуна – горизонтальне
Вага 2,6 кг.
Комплектність:
Перфоратор ЕПЕ – 750-2
Паспорт 1 шт.
Рукоятка збоку 1 шт.
Набір зубил та бурів 1 шт.
Валіза транспортувальна 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 669 ₴





