Вібромайданчик електричний для бетону HONKER ZF 55-50
Майданчик вібратор для бетону HONKER ZF 55-50 – потужний пристрій, призначений для ущільнення бетонних сумішей, просіювання та вивантаження сипких матеріалів. Застосовується при виготовленні бетонних блоків, цегли, тротуарної плитки та різних форм, пов'язаних з бетоном.
Особливості майданчикового вібратора для бетону HONKER ZF 55-50:
Простота обслуговування
Достатня потужність для робіт різної складності
Міцний металевий корпус забезпечує вібростійкість статорної обмотки
Проста та надійна система кріплення для встановлення на вібростолах або віброплитах
Характеристика:
Джерело живлення 2 фази
Номінальна потужність 0.55 кВт
Номінальний струм 4.2 А
Напруга мережі 220 В
Частота струму 50 Гц
Частота вібрацій 50 Гц
Хвилювання 6000 Н
Амплітуда холостого ходу 2.8 мм.
Настановні розміри 120х180 мм.
Габаритні розміри (ДхШхВ) 310х220х190 мм.
Вага 24 кг.
Комплект постачання:
Вібромайданчик електричний HONKER ZF 55-50
Кріплення × 4
Упаковка – картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONKER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
- Ціна: 6 039 ₴










