Ножиці вирубні по металу Елпром ЕВН 1,6
Опис
Ножиці вирубні по металу Елпром ЕВН-1,6 легкі та зручні ножиці з прогумованим корпусом. Потужний двигун підтримує постійну швидкість різання навіть у разі підвищення навантаження. Для зручності роботи леза, що легко змінюються, мають по 4 ріжучі кромки і легкодоступні вугільні щітки, що забезпечують швидку заміну. Безпека забезпечує наявність захисної пластини. Завдяки особливій конструкції різального вузла модель Елпром ЕВН-1,6 має можливість різання під різним кутом.
Особливості Елпром ЕВН-1,6:
Потужний надійний двигун
Змінний різальний механізм
Можливість різання під різним кутом
Безпечні краї після різу
Редуктор підвищеної потужності
Форсований двигун
Висока точність фігурного різу
Ергономічний дизайн
Характеристика вирубних ножиць по металу:
Пристрій - висічні (вирубні)
Конструкція – пряма
Потужність 750 Вт
Число оборотів холостого ходу 2000 об/хв.
Максимальна товщина різу:
- Вуглецева сталь 1.6 мм.
- Нержавіюча сталь 1.2 мм.
- Алюміній 2.5 мм.
Мінімальний радіус різання 45 мм.
Клас безпеки II
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Вага 1,6 кг.
Комплектність:
Ножиці вирубні Елпром ЕВН 1,6
Ключ ріжковий 1 шт.
Ключ шестигранний 1 шт.
Паспорт 1 шт.
Упаковка картонна 1 шт.
Голка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴











