Акумуляторна торцювальна Пила Power X-Change System Einhell TE-MS 18/210 Li - Solo серії Expert дозволяє виконувати швидке, точне та чисте торцювання дерев'яних виробів.
Поворотно-похила голова пили дозволяє виконувати звичайні та подвійні похилі пропили. Безмежне використання торцювальної пилки там, де Вам це необхідно без використання кабелів живлення. Пила гарантує чистий та гладкий зріз дерев'яних частин завдяки 40 зубцям пиляльного диска. Einhell TE-MS 18/210 Li-Solo має поворотний стіл з точним регулюванням кута.
Для підвищення точності пила Einhell TE-MS 18/210 Li-Solo оснащена лазерним модулем, та Led підсвічуванням робочої зони, промінь лазера проектується на оброблювану заготовку в площині різання.
Інструмент поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, але може бути приведений у дію за допомогою Power X-Change акумулятора. Для оптимального різання рекомендується акумулятор Li-ion 18В від 2,6 Аh і вище.
Особливості акумуляторної пили торцювання Einhell TE-MS 18/210 Li - Solo:
лінійка інструменту Power X-Change system
Безмежне використання торцювальної пили без використання кабелів живлення.
компактна та легка конструкція
ручка для зручності перенесення
Великий розмір литий поворотний стіл
Двосторонні упори для простого повторення різання
X-Tend двосторонні розширювальні упорні столи на напрямних
лазерний модуль вказує лінію різання
Led підсвічування робочої зони
вбудована шкала лінійки
безступінчастий нахил голови двигуна вліво від 0 ° до 45 °
поворотний стіл з точним регулюванням кута від -47 ° до +47 °
струбцина для фіксації заготівлі
мішок для збирання стружки, щоб зберегти робоче місце в чистоті
для оптимального різання рекомендується акумуляторна батарея Li-ion 18В від 2,6 Аh і вище
Характеристика:
Напруги живлення 18 В
Число оборотів холостого ходу 3000 об/хв.
Діаметр пильного диска 210 мм.
Діаметр отвору пильного диска 30 мм.
Товщина пиляльного полотна 1.8 мм.
Максимальна глибина різу:
при 90о/90о – 120/60 мм.
при 45о/90о - 83/60 мм.
Ширина різу:
при 45 ° х90 ° - 120 х 34 мм.
при 45 ° x45 ° - 80 х 34 мм.
Максимальна ширина різання 120 мм.
Висота різання 60 мм.
Розмір TCT диска / кільк. зубів 210 x 30 х 1,8 мм / 40
Розміри в упаковці 540 × 355 × 300 мм.
Комплектність:
Пила торцювальна TE-MS 18/210 Li-Solo 1шт.
Пиляльний диск 1шт.
Притискна струбцина 1шт.
Диск 1 шт.
Насадка для пилососу 1шт.
Без акумулятора та зарядного пристрою
Упаковка картонна 1шт.
Вага 8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
- Ціна: 7 350 ₴











