Перфоратор акумуляторний Елпром ЕПА-28 А

Опис
Перфоратор прямий акумуляторний Елпром ЕПА-28А - надійний інструмент, призначений для ударного свердління отворів у бетоні, цегли та природному камені. Також придатний для свердління отворів без ударної дії у деревині, металі, кераміці та синтетичних матеріалах.
Безщітковий двигун професійного рівня характеризується тривалим робочим ресурсом без обслуговування, відсутністю критичного нагріву та значною потужністю для продуктивності в роботі. Високу продуктивність інструменту забезпечує електронна система регулювання швидкостей та функція реверсу.
Двигун розвиває швидкість до 1500 оборотів за хвилину, що дає можливість робити отвори діаметром у бетоні 28 мм, сталі 13 мм, дереві 30 мм. Пневмонічний ударний механізм забезпечує від 0 до 4850 ударів за хвилину, при цьому максимальна енергія одного удару досягає 3 Дж.
Міцний корпус із якісного пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів при ударі. Ергономічна ручка з м'якими вставками забезпечує надійну фіксацію інструменту в руці. Додаткова ручка легко фіксується під будь-яким кутом для зручності роботи у різних положеннях.
Перфоратор акумуляторний Елпром ЕПА-28А поставляється в пластиковому кейсі з двома акумуляторами по 24В 6А/год і зарядним пристроєм.
Характеристика акумуляторного перфоратора:
Тип двигуна безщітковий
Тип акумулятора Li-Ion
Напруга акумулятора 24 В
Місткість батареї 6 А/год
Кількість оборотів 1500 об/хв.
Число ударів 0-4850 уд./хв.
Сила удару 3.0 Дж
Система патрона SDS PLUS
Діаметр свердління ― дерево/бетон/метал: 30/28/13 мм.
Вага 3.1 кг.
Комплектація:
Перфоратор акумуляторний безщітковий Елпром ЕПА-28 А 1шт.
Паспорт 1шт.
Рукоятка збоку 1шт.
Акумулятор 6А / 24В 2шт.
Зарядний пристрій 1шт.
Кейс 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 019 ₴


