Опис
Перфоратор Елпром ЕПЕ-2200 SDS-MAX має два режими роботи: свердління з ударом – для свердління отворів у бетоні, кам'яній та цегляній кладці бурами до 40 мм і порожнистими коронками до 200 мм. Режим довбання – для демонтажу конструкцій з різних матеріалів, видалення керамічної плитки, штукатурки, пророблення каналів під кабель.
Дана модель оснащена патроном типу SDS-Max для комфортної і швидкої заміни оснастки, що використовується. Патрони такого типу розроблені для максимально повної передачі зусилля від потужного ударного механізму до оснастки. Основною перевагою даної моделі є основна антивібраційна рукоятка. Такого ефекту вдалося досягти завдяки амортизаційному з'єднанню рукоятки з корпусом, що дозволяє забезпечити максимальне зниження рівня вібрації під час роботи.
Додаткова рукоятка дуже ефективна при роботі в різних положеннях завдяки можливості закріпити її в різних положеннях. Електричний перфоратор Елпром ЕПЕ-2200MAX поставляється у спеціальному кейсі для зберігання та транспортування. Також, в комплекті є піка, бур, мастило під хвостовики SDS-Max.
особливості:
Запобіжна муфта
Система гасіння вібрації VCS
Високопродуктивний двигун
Надійна конструкція
Зручний перемикач режимів роботи
Металевий корпус редуктора та ударного механізму
Ефективна система охолодження
Електронне регулювання швидкості + примусове регулювання обертів
Підвищений захист від пилу
Основна рукоятка з еластичного прогумованого якісного пластику, знижує вібрації та запобігає ковзанню.
Кнопка пуск має великі розміри, тому дозволяє комфортно вести роботи.
Морозостійкий силіконовий мережевий кабель
Характеристика перфоратора:
Потужність 2200 Вт
Число оборотів холостого ходу 630 об/хв.
Система кріплення інструменту SDS-MAX
Частота ударів, трохи більше 3800 уд/мин.
Енергія удару 9 Дж
Максимальний діаметр свердління 40 мм.
Режим роботи тривалий
Тип електродвигуна однофазний колекторний
Розташування двигуна – вертикальне
Клас безпеки II
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Вага 6,5 кг.
Комплектність:
Перфоратор ЕПЕ-2200
Паспорт 1 шт.
Рукоятка збоку 1 шт.
Мастило для бурів 1 шт.
Набір зубил та бурів 1 шт.
Ключ 1 шт.
Щітки 1 пара
Валіза транспортувальна 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 630 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 339 ₴








