Опис
Універсальна шабельна електропилка з перемикачем прискорення потужністю 1100 Вт:
Обгумований корпус редуктора для надійного та зручного поводження.
Ергономічна, нековзна, гумова рукоятка
Заміна пильного полотна з функцією викидання без використання інструментів
Універсальний затискний патрон для пиляльного полотна: для простої зміни пиляльного полотна
Знімна пильна накладка з можливістю обертання та регулювання глибини
Електроніка W: за допомогою постійного числа ходів, з плавним пуском за рахунок перемикача прискорення
У пило- та бризкозахищеному корпусі
Вбудований світлодіодний ліхтар
Можливість повороту полотна на 180 °
Характеристика шабельної пилки:
Потужність 1100 Вт
Потужність, що віддається 600 Вт
Частота ходу без навантаження 0-2700 ход/хв.
Амплітуда ходу полотна 28 мм.
Глибина різання деревини 230 мм.
Глибина різання сталі 20 мм.
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Довжина кабелю 4,0 м
Безключова заміна оснащення - так
Регулювання глибини різу - безключова
Розміри (Д x Ш x В) 510 x 94 x 170 мм
Комплектність:
Шабельна пилка FLEX RS11-28
Набір пилок 3шт.
Упорна підошва 1шт.
Паспорт 1шт.
Кейс пластиковий 1шт.
Вага 3,6 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 399 ₴











