Фарбувальна станція високого тиску акумуляторна Dino-Power X-20С (гібрид, без АКБ та зарядного пристрою)
31 570 ₴
30 479 ₴
- В наявності
- Код: HY_099112582
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Фарбувальна станція високого тиску акумуляторна Dino-Power X-20С (гібрид, без АКБ та зарядного пристрою)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Нове |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 479 ₴










