Перфоратор акумуляторний FLEX CHE 18.0-EC/5.0 Set
Опис
Перфоратор акумуляторний FLEX CHE 18.0-EC/5.0 Set:
Безщітковий двигун з високим ККД та тривалим терміном служби
Перемикач на чотири функції: свердління, ударне свердління, довбання, регулювання зубила
Electronic Management System (EMS) захищає інструмент, продовжує термін служби та підвищує ефективність
Зупинка обертання для переходу до роботи зубилом
Міцний корпус із алюмінієвого лиття під тиском
Вимикач із перемикачем прискорення; режим безперервної роботи
Швидкодіючий електронний гальмо
Додаткова ручка, що не прокручується, з обмежувачем глибини
Вбудоване світлодіодне підсвічування з функцією затримки відключення
Світлодіодний індикатор ємності акумулятора
Акумуляторна система FLEX: працює з будь-якими акумуляторами 18 В FLEX
Характеристика акумуляторного перфоратора:
Тип двигуна - безщітковий
Напруга батареї 18 В
Місткість акумулятора 2.5 / 5 Ач
Макс. кількість оборотів 1400 об/хв
Кількість ударів 4500 уд/хв
Макс. сила окремого удару 1.7 Дж
Кріплення інструменту SDS-plus
Макс. діаметр свердління дерева 20 мм
Макс. діаметр свердління металу 13 мм
Макс. діаметр свердління бетону 18 мм
Реверс повзунковий
Розташування двигуна горизонтальне
Комплектація:
Перфоратор акумуляторний CHE 18.0-EC/5.0 Set
Ручка 1шт.
Обмежувач глибини 1 шт.
2 акумулятори 2,5 / 5,0 А·год
Зарядний пристрій 1 шт.
Вкладиш у кейс 1 шт.
Кейс 1шт.
Вага 2.72 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.72 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 899 ₴











