Перфоратор SDS MAX AEG PN11E (М) дворежимний
Опис
Перфоратор SDS MAX AEG PN11E (М) дворежимний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 11.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 250 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 769 ₴










