Точильний верстат призначений для обробки шліфуванням різних предметів, заточування дерева та металообробного інструменту, садового інструменту. Оснащений регульованими упорами, захисними екранами та кожухами для безпеки оператора.Простота та надійність пристрою забезпечує його тривалу експлуатацію.
Переваги
Іскрогасник
Захисне скло
Регульовані упори
Захисний кожух
LED - підсвічування
CLASS II - Посилена подвійна ізоляція
Характеристика:
Потужність двигуна 250 Вт
Напруга мережі 220 В
Частота струму 50 Гц
Сила струму при напрузі 220-230 В – 1.09 A
Частота обертання шліфувального кола 2950 об/хв.
Частота обертання другого шліфувального кола 2950 об/хв.
Діаметр диска 150мм.
Посадковий діаметр 127 мм.
Товщина кола 20 мм.
Розмір другого заточувального кола 150 мм.
Посадковий діаметр другого кола 127 мм.
Товщина другого кола 20 мм.
Передача – пряма
Довжина кабелю 2 метри
Регулювання оборотів – ні
Вимикач аварійної зупинки – ні
Підсвічування - так
Наявність захисного екрану - так
З тихохідним колом (мокра заточування/шліфування) - ні
Вага 8,4 кг.
Комплектація:
Точильний верстат DWT DSP-250 L
Інструкція з експлуатації
Шліфувальний диск – 2 од.
Гвинти із гайками - 2 од.
Опорна пластина для заготівлі – 2 од.
Баранчикові гайки з гвинтами – 2 од.
Захист від іскор із кріпленням - 2 од.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 3 174 ₴



