Точильний верстат DWT DSP-350 L призначений для обробки шліфуванням різних предметів, заточування дерево та металообробного інструменту, шанцевого та садового інструменту.
Оснащений регульованими упорами, захисними екранами та кожухами для безпеки оператора.
Простота та надійність пристрою забезпечує його тривалу експлуатацію.
Особливості:
· Регульований іскрозахист
· регульована опора заготівлі
· Захист диска
· Вбудоване світлодіодне освітлення
Характеристика:
Тип - точильно-шліфувальний верстат
Потужність двигуна 350 Вт
Напруга мережі 220 В
Частота струму 50 Гц
Сила струму при напрузі 220-230 В - 1.53 A
Частота обертання шліфувального кола 2950 об/хв.
Частота обертання другого шліфувального кола 2950 об/хв.
Діаметр диска 200 мм.
Посадковий діаметр 16 мм.
Товщина кола 20 мм.
Розмір другого заточувального кола 200 мм.
Посадковий діаметр другого кола 16 мм.
Товщина другого кола 20 мм.
Довжина кабелю 2 метри
Вимикач аварійної зупинки – ні
Підсвічування - так
Наявність захисного екрану - так
З тихохідним колом (мокра заточування/шліфування) - ні
Вага 12,0 кг.
Комплектація:
Точильний верстат DWT DSP-350 L
Інструкція з експлуатації
Шліфувальний диск 2шт.
Гвинти з гайками 2шт.
Опорна пластина для заготівлі 2шт.
Баранчикові гайки з гвинтами 2 шт.
Захист від іскор із кріпленням 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 3 960 ₴



