Опис
Рубанок Crown CT14026 призначений для обробки заготовок із дерева.
Рукоятка з гумовою накладкою добре лягає в руку і не дає інструменту вислизати.
Для більшої зручності додаткова ручка поєднана з регулятором глибини стругання.
Можливість підключення пилососу дозволяє підтримувати робоче місце в чистоті.
Переваги Crown CT14026
Система видалення пилу залишає робочий простір чистим
Невелика вага виробу сприяє діяльності без втоми
Можливість регулювання глибини стругання
Обгумована рукоятка для надійного утримання CROWN CT14026
Висока частота обертання - для виконання чистового стругання
Характеристика рубанка:
Тип двигуна – щітковий
Потужність 1200 Вт
Число оборотів холостого ходу 16000 об/хв.
Ширина стругання, не більше 110 мм.
Глибина стругання за один прохід 3 мм.
Глибина вибірки чверті (фальцю) 14 мм.
V-подібних пазів - 3
Ножі односторонні
Режим роботи тривалий
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Комплектність:
Рубанок CROWN CT14026 1шт.
Інструкція з експлуатації 1 шт.
Пристрій для заточування лез (у зборі) 1 шт.
Пристрій для юстування лез (у зборі) 1 шт.
Торцева головка 1шт.
Вертикальний упор 1шт.
Бічний упор 1 шт.
Пилозбірний мішок 1 шт.
Перехідник для під'єднання пилососа 1 шт.
Фіксуючий пристрій 1 шт.
Опора для використання у стаціонарному режимі 1 шт.
Захисний кожух для роботи у стаціонарному режимі 1 шт.
Основа кромкофрезерної машини
Упаковка картонна 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 176 ₴


