Опис
Цiна за: КомплектКількість LED: 30 од; Робоча напруга: 9-16 В; Потужність: 55 Ватт; Яскравість: 8000 Лм; Чіп: CSP; Температура кольору: 5500К (+/-500К); Матеріал: Авіаційний алюміній; Система охолодження: Радіатор та високошвидкісний вентилятор; Строк служби: >30000 годин; Гарантія: 1 рік.Світлодіодні лампи GALAXY D40 D2 призначені для легкої заміни штатних ксенонових ламп з цоколем D2. Завдяки технології Plug & Play ці лампи приєднуються до штатних ксенонових блоків розпалу і не потребують жодних втручань у штатну конструкцію фар, кріплень або проводку автомобіля.Потужність кожної лампи Галаксі D40 D2 становить 55 Вт. На кожній лампі розміщено 30 кристалів (по 15 з кожного боку), які рівномірно розподіляють потужність і досягають яскравості світлового потоку в 8000 Лм. Цю групу світлодіодів розміщено на мідній пластині, інтегрованій в алюмінієвий корпус, у основу якого вбудовано кулер зі змінною швидкістю обертання. 4 охолоджувальні трубки ідеально відводять тепло, що допомагає лампі працювати без зниження потужності та ефективності. Ці лед лампи мають температуру кольору 5500К (+/- 500К), тобто світять холодним білим кольором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 55 Вт |
| Напруга живлення | 9 В, 16 В |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Цоколь | D2 |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість елементів | 30 |
| Мoдель | D40 |
| Сумісність із напругою борт.мережі 12 В | Да |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 132 ₴


