Літій-залізо-фосфатна батарея LiFePO4 350Ah 12.8V з BMS
Загальне призначення: будинок, котел, автомобіль, комерційне використання, ДБЖ, АКБ.
Опис
Батарея 350Ah 12V LiFePO4 - високоефективний літій-залізо-фосфатний акумулятор із вбудованою системою керування батареєю (BMS). Розроблений для стабільної роботи в будь-яких умовах, забезпечує захист від перепадів напруги, коротких замикань та надмірного розряду.
Завдяки високому рівню захисту IP65 та можливості роботи при вологості до 95% , акумулятор ідеально підходить для транспорту, сонячних установок та систем резервного живлення. Просунута система BMS підтримує оптимальну продуктивність та тривалий термін служби.
Призначення (загальне)
Іграшки, електроінструменти, побутова техніка, побутова електроніка, човни, гольф-кари, електричні велосипеди/самокати, електромобілі, електричні інвалідні візки, електроенергетичні системи, системи зберігання сонячної енергії, джерела безперебійного живлення, електричні навантажувачі.
Особливості
-
Коефіцієнт заряду: 100%
-
Номінальна ємність: 350 А · год
-
Напруга: 12.8 В
-
Сертифікація: CE, UN, RoHS
-
Розміри: 350×185×250 мм
-
Порти: вбудований USB-порт для заряджання гаджетів, зарядка для авто
-
Вага: 24 кг
-
Захист: IP65 - захист від пилу та вологи
-
Робота при вологості: до 95% RH
-
Ресурс: до 6000 циклів
-
Матеріал корпусу: пластик
Температурні умови
-
Температура зарядки: 0…45 °C
-
Робоча температура: −20…60 °C
-
Температура зберігання: −20…65 °C
Електричні параметри
-
Діапазон робочої напруги: 8.0–14.6
-
Напруга захисту від перезаряджання: 14.6 ± 0.05 В
-
Напруга захисту від перерозряду: 8.0±0.05 В
-
Температура захисту акумулятора: 60 ± 5 °C
Клеми
Червоний – позитивний, чорний – негативний.
Система керування батареєю (BMS)
-
Захист від перевантаження струмом
-
Захист від короткого замикання
-
Самобалансування напруги осередків
-
Захист від перерозряду
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 350 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12.8 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS, Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Вага | 24 кг |
- Ціна: 23 999 ₴




